MORSKI PRAŠIČKIPERUTNINA
 

Uspehi na Evropskih razstavah

BRNO 1998 - eka
Mojster Evrope (Europameister)
Lazar ORDJAN - golobi malteani- DRM Jesenice
Stane KOROEC- touluka gos- DGM Kranj
astna nagrada (Ehrenpreis)
Drago MALI- slovenski kunec- DGM Seana
Tibor LEBAR- kalifornijec- DGM Murska Sobota
Toma KLINAR- brezovec- DGM Kranj
Lazar ordjan je prejel e posebni pokal za najlepega goloba malteana na celotni razstavi!

WELS 2000- Avstrija
Mojster Evrope (Europameister)
Vinko OSLOVNIK- staroholandski kapucin- DGM Ravne na Korokem
astna nagrada (Ehrenpreis)
Lazar ORDJAN- golob maltean- DRM Jesenice
Joe DAKSKOFLER- golob florentinec- DRM Jesenice
Miro URBI- angleki golar- DGPM kofja Loka
Marko LAH- obratokrilni golar rni - DGM Kranj
Igor EGOVNIK - staroholandski kapucin- DGM Ravne na Korokem
Stane KOROEC - pritlikavi phnix 1:0- DGM Kranj
Stane KOROEC- pritlikavi phnix 0:1- DGM Kranj
Toma KLINAR- brezovec- DGM Kranj

PRAGA 2004 - eka
astna nagrada (Ehrenpreis)
Stane KOROEC - pritlikavi phnix 1:0- DGM Kranj
Bogdan RAIȠ- kuna reks- DRM Breice
Tone EBENIK- florentinec rdei- DGM Ljubljana Moste-Polje
Ivan LEDINEK- obratokrilni golar rni- DGM Ravne na Korokem
Shaip SADIKU- dunek- DGM Vrhnika

Leipzig 2006- Nemija
Prvak pasme (Rassesieger)
1. Evropska razstava mladih gojiteljev
iva Rai - pritlikavi beli reks - DGPM Lako

Nitra2009- Slovaka
Mojster Evrope (Europameister)
Franc Serec- starotajerska koko (bela)- DGM Ravne na Korokem
Anton Polc - ovna (sivo-bela) - DGPM Maribor
Peter Podvrnik - holandec (madagskar-bela) - DGPM Dravinjska dolina
Toma Klinar - brezovec reks - DRM Jesenice
Prvak pasme (Rassesieger)
Franc Serec- starotajerska koko (bela)1:0 - DGM Ravne na Korokem
Franc Serec- starotajerska koko (bela)0:1 - DGM Ravne na Korokem
Branko Koroec - pritlikava japonska koko - DGPM Dravinjska dolina
Anton Polc - ovna (sivo-bela) - DGPM Maribor
Peter Podvrnik - holandec (madagskar-bela) - DGPM Dravinjska dolina
Toma Klinar - brezovec reks - DRM Jesenice
astna nagrada (Ehrenpreis)
Stane Pirc-beli orjak- DRM Jesenice
Andrej Meterc-orjaki lisec- DRM Jesenice
Anton Polc - ovna (sivo-bela) 2x - DGPM Maribor
Karol op - veliki srebrec - DRM Jesenice
Franc Rojnik - sivi dunajan 2x - DGPM Beltinci
Peter Podvrnik - holandec (madagskar-bela) - DGPM Dravinjska dolina
Marjan Ernestl - ob. pritlikavec (risovec) - DGPM Lako
Toma Klinar - brezovec reks 2x - DRM Jesenice
Igor egovnik - staroholandski kapucin- DGM Ravne na Korokem
Franc Serec- starotajerska koko (bela)- DGM Ravne na Korokem
Toma Klinar - pritlikava italijanska koko (bela)- DRM Jesenice
Branko Koroec - pritlikava japonska koko - DGPM Dravinjska dolina

2. Evropska razstava mladih gojiteljev
Tim Kunej - DGPM Murska Sobota - ovna (modro-siva) Europameisterin Rassesieger

Sprememba:  25-11-2009 (16:45)
Uporabnik:

Posamezne strani in grafika so sta avtorsko zaitene PMeja 1999-2003 All Rights Reserved *primej@primej.com*