MORSKI PRAŠIČKIPERUTNINA
 

11. SLOVENSKI SUPERPOKAL ZA KUNCE

13. SLOVENSKI SUPERPOKAL ZA KUNCE

13. slovenski superpokal za kunce
Jesenice, 17.-18. december 2011

 

Mesto

Drutvo

Setevek ocen

Neocenjenih ivali

Gojiteljev/pasem

1.

K-6 ST. VEIT

957,5

4/5

2.

LAKO I

955,5

7/9

3.

K-2 VILLACH II

953,5

9/10

4.

LAKO II

950,5

6/8

5.

ODRANCI I

948,5

4/6

6.

PTUJ

864

1

4/6

7.

JESENICE I

862,5

1

4/6

8.

K-3 SPITTAL II

860,5

1

8/7

9.

CAVIAS REX KLUB

860

1

4/6

10.

KOROKA

860

1

5/7

11.

MURSKA SOBOTA II

860

1

6/6

12.

LJUBLJANA MOSTE-POLJE

859,5

1

5/6

13.

AAFVG III

859

1

7/9

14.

NOVO MESTO

859

1

7/8

15.

K-2 VILLACH I

858,5

1

8/9

16.

K-3 SPITTAL I

858,5

1

6/6

17.

K-1 KLAGENFURT

858

1

5/5

18.

VRHNIKA III

856

1

6/8

19.

AAFVG I

850

1

8/10

20.

ODRANCI II

847,5

1

7/8

21.

MURSKA SOBOTA I

765

2

7/8

22.

KAMNIK-DOMALE-MEN.

765

2

4/5

23.

JESENICE II

764,5

2

7/8

24.

VRHNIKA I

764,5

2

4/7

25.

IVANNA GORICA

764

2

7/10

26.

VRHNIKA II

663,5

3

6/6

27.

AAFVG II

662,5

3

6/8

 


 

Mesto

Pasma

Gojitelj

t. tok

1.

Ob. pritlikavec (180)

Veneslav VREKO

97

2.

Zajar (185)

Vinko KOPA

97

3.

Modri dunajan (247)

Ivan KADI

97

4.

Alaska (198)

Sandra LAUHARD

97

5.

R. novozelandec (104)

Emil KOREN

97


KRANJ - 18.- 20. december 2009
Organizator: DGM Kranj

Drutva:

 

<><>

Mesto

Drutvo

Setevek ocen

Neocenjenih ivali

Gojiteljev/pasem

1.

LAKO

959,5

0

7/8

2.

K-3 SPITTAL I

958

0

7/6

3.

JESENICE

955

0

6/7

4.

K-1 KLAGENFURT

954

0

5/5

5.

ODRANCI

949,5

0

5/6

6.

K-2 VILLACH II

947

0

6/8

7.

IVANNA GORICA

861

1

6/10

8.

AAFVG I

860,5

1

5/7

9.

MURSKA SOBOTA

860,5

1

4/6

10.

KRANJ

860

1

4/6

11.

K-3 SPITTAL I

859,5

1

8/7

12.

K-2 VILLACH I

859

1

6/8

13.

MARIBOR

859

1

4/6

14.

AAFVG II

857,5

1

5/10

15.

DRAVINJSKA DOLINA

855,5

1

5/5

16.

KAMNIK-DOMALE-MEN.

855,5

1

4/6

17.

VRHNIKA II

854,5

1

8/9

18.

K-6 ST. VEIT

854

1

5/6

19.

AAFVG III

852

1

5/9

20.

VRHNIKA I

767

2

6/7

21.

SAVINJSKO DRUTVO

761,5

2

5/8

22.

ZASAVSKI GOJITELJI

661

3

6/8

 

Kunci posamezno:

 

<><>

Mesto

Pasma

Gojitelj

t. tok

1.

SATIN

G. SUSHMEL (AAFVG)

97

2.

PR. OVNA

L. SMREKAR(Maribor)

96,5

3.

PR. OVNA

R. PUSCHITZ (K-3 Spittal)

96,5

4.

BELI ORJAK

S. PIRC(Jesenice)

96,5

5.

OGANEC

J. LONIKAR (Kranj)

96,5

 

Dosedanji zmagovalci SSP:

Drutva:
1999 DGM Kranj
2000 DGM Kranj
2001 DRM Breice
2002 DRM Jesenice
2003 DGM Murska Sobota
2004KTZV Villach Arriach (Ivanna Gorica)
2005 DGPM Lako
2006 DGPM Lako (juniorji)
2007 K02 Villach (Jesenice)
2008 K02 Villach (Jesenice)
2009 DGPM Lako
2010 DGM Murska Sobota
2011 K06 St. Veit (DGPM Lako)


Posamino:
1999 Sivi dunjaan 97 tok S. Medved (Krka NM)
2000 Hermelin RO97 tok M. abkar (Trbovlje)
2001 Burgundec 97 tok F. Jug (Trbovlje)
2002 Orjak 97 tok S. Pirc (Kranj)
2003 Beli reks 97 tok B. Rai (Breice)
2004 Sivi orjak 97 tok A. Gobar (Murska Sobota)
2005 Castor reks 97,5 tok M. Halej Jamnikar (Ravne na Korokem)
2006 Beli novozelandec 98 tok Ivan Kadi (Ravne na Korokem)
2007 Hermelin MO 97 tok Ramona Loipold (K-3 Spittal Avstrija)
2008 Havana reks 97 tok Branko Pajk (Ivanna Gorica)
2009 Satin 97 tok Graziano Sushmel (AAFVG Italija)
2010 rni dunajan 97 tok Zvonko Kokol (Maribor)
2011 Obarvani pritlikavec (siva) Veneslav Vreko (Ptuj)

Zmagovalci 9. SSP

utrinki z 9.SSP

pokali 9. SSP






Sprememba:  2-04-2012 (12:28)
Uporabnik:

Posamezne strani in grafika so sta avtorsko zaitene PMeja 1999-2003 All Rights Reserved *primej@primej.com*