MORSKI PRAĹ IČKIPERUTNINA
 

DRŽAVNA RAZSTAVA 2011 - rezultati perutnina

BRAMANSKA KOKOŠ (Bela - črna kolumbija) Judež Albin 1.0 96 točk 
AUSTRALORPSKA KOKOŠ (Črna) Benetek Mihael 1.0 96 točk 
ITALIJANSKA KOKOŠ (Črna) Korošec Stanislav 0.1 96 točk 
LEGHORN KOKOŠ (Bela) Florjančič Jože 1.0 96 točk 
ARAUKANSKA KOKOŠ (Divja) Uršič Vinko 1.0 96 točk 
ORPINGTONSKA PRITLIKAVA KOKOŠ (Črna) Pogačnik Gašper 1.0 97 točk 
AUSTRALORPSKA PRITLIKAVA KOKOŠ (Črna) Funda Branko 1.0 96 točk 
VIANDOTSKA PRITLIKAVA KOKOŠ (Rdeča) Gričar Simon 1.0 96 točk 
VELSUMSKA PRITLIKAVA KOKOŠ (Rjasta jerebičasta) Brank Miroslav 1.0 96 točk 
PRITLIKAVA KOKOŠ Z OPERJENIMI NOGAMI (Zlata porcelanasta) Šavc Marko 0.1 96 točk
 ITALIJANSKA PRITLIKAVA KOKOŠ (Bela) Funda Branko 1.0 96 točk 
ŠTAJERSKA PRITLIKAVA KOKOš (Bela) Jern Erik 0.1 96 točk
 HOLANDSKA PRITLIKAVA KOKOŠ S KAPO (Črna z belo kapo) Selič Anton 0.1 96 točk 
PADOVANSKA PRITLIKAVA KOKOŠ (Šamotna - belo obrobljena) Gumilar Rok 0.1 96 točk 
VZHODNOFRIZIJSKA GALEBJA PRITLIKAVA KOKOŠ (Rumena) Cajnko Ivan 0.1 96 točk 
BARNEVELDSKA PRITLIKAVA KOKOŠ (Dvojno obrobljena) Slapar Stane 0.1 96 točk 
HOLANDSKA PRITLIKAVA KOKOŠ (Zlatega vratu) Gumilar Rok 1.0 96 točk 
SVILNATA KOKOŠ Z BRADO (Bela) Korošec Branko 0.1 96 točk
BANTAMSKA KOKOŠ (Črna) Rijavec Miran 1.0 96 točk 
ANTVERPSKA BRADATA PRITLIKAVA KOKOŠ (Pšenična) Judež Albin 1.0 96 točk
 FENIKS PRITLIKAVA KOKOŠ (Zlatega vratu) Korošec Stanislav 1.0 96 točk 
(Oranžnega vratu) Plohl Jožef 1.0 96 točk
 NEMŠKI PURAN (Narragansett) Kočivnik Lesjak Džoni 0.1 96 točk 
PEGATKA (Modra) Strniša Jure 1.0 96 točk 
TULUŠKA GOS (Siva) Korošec Stanislav 1.0 96 točk
INDIJSKA TEKAČICA (Bela) Zorman Rudi 1.0 96 točk 
RDEČI ZLATI FAZAN (Samonikla) Cajnko Ivan 1.0 96 točk 
AMHERSTOV FAZAN (Samonikla) Cajnko Ivan 0.1 96 točk

DRŽAVNA RAZSTAVA 2011 - REZULTATI KUNCI

Rezultati 16. državne razstave - kunci

ORJAK
Kolekcija prvakov Rihard BOMBEK 385 TOČK
Prvak 1:0 Rihard BOMBEK 97 točk (kletka 3)
Prvak 0:1 Jože SLUGA 96,5 (42)
Izredna žival KUNA REKS - Ivan JANEŽIČ 97 (647)   
ORJAŠKI LISEC
Kolekcija prvakov /
Prvak 1:0 Roman TORKAR 96,5 (98)
Prvak 0:1 Ivan ALAUF 96 (70)  
OVNAČ - siva
Kolekcija prvakov Marko MUHIČ 383,5
Prvak Ivan HRASTOVEC 96,5 (104)  
OVNAČ - madagaskar-bela
Kolekcija prvakov Franci TRČEK 381
Prvak Franci TRČEK 96,5 (132)  
OVNAČ - sivo-bela
Kolekcija prvakov Sašo REBERŠAK 384
Prvak Sašo REBERŠAK 96,5 (138)  
VELIKA ČINČILA
Kolekcija prvakov Vlado SLABE 382
Prvak 1:0 Alojz ŠČAP 97 (168)
Prvak 0:1 Tina ZORE (J) 96 (174)  
VELIKI SVETLI SREBREC
Kolekcija prvakov Ciril TOPLAK 383,5
Prvak 1:0 Franjo BURNIK 96,5 (177)
Prvak 0:1 Ciril TOPLAK 96,5 (193)  
VELIKI SREBREC
Kolekcija prvakov Karol ČOP 382
Prvak Karol ČOP 96,5 (201)  
ANGLEŠKI OVNAČ
Kolekcija prvakov Borut ERNESTL  382,5
Prvak Borut ERNESTL 96 (213)  
BELI NOVOZELANDEC
Kolekcija prvakov Miran GOBAR 383,5
Prvak 1:0 Ivan KADIŠ 96,5 (236)
Prvak 0:1 Miran GOBAR 96,5 (223)  
MODRI DUNAJČAN
Kolekcija prvakov Zvonko KANCLER 382,5
Prvak Zvonko KANCLER 96,5 (255)  
SIVI DUNAJČAN
Kolekcija prvakov Franc ROJNIK 384,5
Prvak 1:0 Franc ROJNIK 96,5 (265)
Prvak 0:1 Rudi KIRAR 97 (264)  
BELI DUNAJČAN
Kolekcija prvakov Dušan SUHADOLNIK 382
Prvak David LEVSTEK 96,5 (284)  
RDEČI NOVOZELANDEC
Kolekcija prvakov Emil KOREN384,5
Prvak Emil KOREN 96,5 (296)  
TRIBARVNI LISEC
Kolekcija prvakov /
Prvak Jože STRAŽIŠNIK 6 (314)  
TIRINGER
Kolekcija prvakov Drago BEČAJ/ Ivan BRLEK oba 384
Prvak Ivan BRLEK 96,5 (323)  
BELORESAVEC
Kolekcija prvakov Beno FINGUŠT 383,5
Prvak 1:0 Alojz GOBAR 96,5 (332)
 Prvak 0:1 Beno FINGUŠT 96 (329)  
ALASKA
Kolekcija prvakov Jože LOČNIŠKAR / Marjan ŠČERNJAVIČ oba383,5
Prvak Jože LOČNIŠKAR 96,5 (352)  
HAVANA
Kolekcija prvakov Tina ZORE (J) 383
Prvak 1:0 Tina ZORE (J) 96,5 (370)
Prvak 0:1 Anton ŠČERNJAVIČ 96,5 (379)  
BREZOVEC
Kolekcija prvakov /
Prvak Alen PERKLIČ 96 (403)  
HOLANDEC - črno-bela
Kolekcija prvakov Peter PODVRŠNIK 383,5
Prvak Peter PODVRŠNIK 96,5 (421)  
HOLANDEC - sivo-bela
Kolekcija prvakov 
Prvak Peter PODVRŠNIK 96 (431)  
OŽGANEC črno ožgana/ rjavo ožgana
Kolekcija prvakov Patricij PERKLIČ 386,5
Prvak 1:0 Jože LOČNIŠKAR 96,5 (446)
Prvak 0:1 Patricij PERKLIČ 97 (452)  
PRITLIKAVI OVNAČ - siva
Kolekcija prvakov /
Prvak /  
PRITLIKAVI OVNAČ - modrosiva
Kolekcija prvakov Boštjan PAJK 381,5
Prvak /  
PRITLIKAVI OVNAČ - črna
Kolekcija prvakov Tjaša ROJNIK (J) 385
Prvak Tjaša ROJNIK (J) 97 (490)  
PRITLIKAVI OVNAČ - siamska
Kolekcija prvakov Jože STRAŽIŠNIK 381
Prvak Jože STRAŽIŠNIK 96,5 (509)  
HERMELIN - R.O.
Kolekcija prvakov Peter PODVRŠNIK 385,5
Prvak Peter PODVRŠNIK 97 (523)
Izredna žival Peter PODVRŠNIK 97 (516)  
HERMELIN - M.O.
Kolekcija prvakov Peter PODVRŠNIK 384
Prvak Peter PODVRŠNIK 96,5 (525)  
OBARVANI PRITLIKAVEC - beloresasta
Kolekcija prvakov Milan MARIN 385,5
Prvak Milan MARIN 97 (544)
Izredna žival Milan MARIN 97 (549)  
OBARVANI PRITLIKAVEC - črno ožgana
Kolekcija prvakov Marjan ERNESTL 383,5
Prvak Franc ROJNIK 96,5 (558)  
OBARVANI PRITLIKAVEC - ruska
Kolekcija prvakov Jožica KOČIVNIK 383,5
Prvak Jože SLUGA 96,5 (566)  
KASTOR REKS
Kolekcija prvakov Džoni KOČIVNIK LESJAK 384
Prvak Džoni KOČIVNIK LESJAK 97 (584)  
ČINČILA REKS
Kolekcija prvakov Borut ERNESTL 381,5
Prvak Borut ERNESTL 96 (596)  
DALMATINSKI REKS - črno-bela
Kolekcija prvakov Jože SLUGA 382,5
Prvak 1:0 Jože SLUGA 96 (612)
Prvak 0:1 Jože SLUGA 96 (613)  
DALMATINSKI REKS - črno-rumeno-bela
Kolekcija prvakov  /
Prvak Ivan HRASTOVEC 96 (620)  
ČRNI REKS
Kolekcija prvakov /
Prvak Ivan JANEŽIČ 96 (633)  
SATIN
Kolekcija prvakov Emil KOREN 382
Prvak Franc ZVER 96 (663)     

 

Združene pasme

 

 BELI ORJAK (5) / BELI REKS (2)/ ANGLEŠKI OVNAČ - bela (1)
Kolekcija prvakov BELI ORJAK - Sašo REBERŠAK 384
Prvak BELI REKS - Ivan JANEŽIČ 96,5 (598)  
OVNAČ - modra (4) / bela (3) / madagaskar (2)
Kolekcija prvakov /
Prvak OVNAČ bela - Jože GRIČAR 96 (121)  
MECKLENBURŠKI LISEC (4) / KALIFORNIJEC (2) / ANGLEŠKI LISEC (1) / RUS (4) / PRITLIKAVI LISEC (2)
Kolekcija prvakov RUS- Boštjan ZMAZEK 383,5
Prvak MECKLENBURŠKI LISEC - Matej JERAŠA 96,5 (197)  
BURGUNDEC (4) / DEILEENAR (4)
Kolekcija prvakov BURGUNDEC - Franc JUG 381,5
Prvak BURGUNDEC - Franc JUG 96,5 (279)  
MALI OVNAČ - siva (6) / madagaskar (2) / brezova (2) / bela (3)
Kolekcija prvakov Tomaž BENEDIK 385
Prvak Tomaž BENEDIK 97 (384)  
MALA ČINČILA (4) / BISERNI SIVEC (4)
Kolekcija prvakov Avguštin PIRNAT 383
Prvak Avguštin PIRNAT 96,5 (406)  
MALI SREBREC (5) / ČRNORESAVEC (4)
Kolekcija prvakov ČRNORESAVEC - Miroslav PRIMEC 384
Prvak MALI SREBREC - Janez SADAR 96,5 (416)  
HOLANDEC - madagaskar-bela (5) / železnosiva-bela (3)
Kolekcija prvakov /
Prvak Peter PODVRŠNIK 96,5 (441)  
PRITLIKAVI OVNAČ - modra (2) / bela (4) / tirinška (2) / tirinško-bela (1) / sivo-bela (2)
Kolekcija prvakov /
Prvak Leon REBERŠAK 96 (513)  
OBARVANI PRITLIKAVEC - siva (6) / havana (2) / brezova (3)
Kolekcija prvakov Venčeslav VREČKO 383,5
Prvak Venčeslav VREČKO 96,5 (538)  
MODRI REKS (4) / HAVANA REKS (4)
Kolekcija prvakov Ivan JANEŽIČ 382
Prvak Ivan JANEŽIČ 96 (627)  
RUMENI REKS (4) / RISOVEC REKS (2) / KUNA REKS (4) / PRITLIKAVI KASTOR REKS (4)
Kolekcija prvakov RUMENI REKS - Ivan JANEŽIČ 383,5
Prvak RUMENI REKS -Ivan JANEŽIČ 97 (643)

Državna razstava 2009 - prvaki kunci

Prvaki v sekciji kunci na državni razstavi v Celju (27. - 29. 11. 2009)

  1. ORJAK
    Kolekcija prvakov Rihard Bombek / Jože Sluga
    Prvak 1:0 Rihard Bombek
    Prvak 0:1 Rihard Bombek
  2. ORJAŠKI LISEC
    Kolekcija prvakov Andrej Meterc
    Prvak 1:0 Vinko Kralj
    Prvak 0:1 Andrej Meterc
  3. OVNAČ - siva
    Kolekcija prvakov /
    Prvak 1:0 Vlado Horvat
    Prvak 0:1 /
  4. OVNAČ - sivo-bela
    Kolekcija prvakov Sašo Reberšak
    Prvak 1:0 Anton Polc
    Prvak 0:1 Sašo Reberšak
  5. OVNAČ - bela
    Kolekcija prvakov Matjaž Pezelj
    Prvak Matjaž Pezelj
  6. OVNAČ - železno-siva / madagaskar-bela / črno-bela / činčila
    Kolekcija prvakov /
    Prvak Brano Pajk
  7. VELIKA ČINČILA
    Kolekcija prvakov Alojz Ščap
    Prvak 1:0 Matjaž Pezelj
    Prvak 0:1 Sašo Reberšak
  8. VELIKI SVETLI SREBREC
    Kolekcija prvakov Aleksander Ferk
    Prvak 1:0 Aleksander Ferk
    Prvak 0:1 Martin Ferk
  9. VELIKI SREBREC
    Kolekcija prvakov Karol Čop
    Prvak Karol Čop
  10. BELI NOVOZELANDEC
    Kolekcija prvakov Marcel Pretnar
    Prvak 1:0 Marko Muhič
    Prvak 0:1 Peter Tavčar
  11. MODRI DUNAJČAN
    Kolekcija prvakov Zvonko Kancler / Ludvik Smrekar
    Prvak Ludvik Smrekar
  12. MODRO-SIVI DUNAJČAN
    Kolekcija prvakov Tomaž Klinar
    Prvak TomažKlinar
  13. BURGUNDEC
    Kolekcija prvakov Štefan Kozlar
    Prvak 1:0 Miran Pader
    Prvak 0:1 Štefan Kozlar
  14. KALIFORNIJEC
    Kolekcija prvakov /
    Prvak /
  15. RDEČI NOVOZELANDEC
    Kolekcija prvakov Emil KorenP
    rvak 1:0 Dušan Stropnik
    Prvak 0:1 Branko Pajk
  16. TIRINGER
    Kolekcija prvakov Drago Bečaj
    Prvak Drago Bečaj
  17. ZAJČAR
    Kolekcija prvakov /
    Prvak Izidor Jerič
  18. ALASKA
    Kolekcija prvakov Jože Ločniškar
    Prvak Jože Ločniškar
  19. HAVANA
    Kolekcija prvakov Vlado Slabe
    Prvak 1:0 /
    Prvak 0:1 Tina Lesjak
  20. BREZOVEC
    Kolekcija prvakov Tomaž Klinar
    Prvak Tomaž Klinar
  21. MALA ČINČILA
    Kolekcija prvakov Stojan Jamnikar
    Prvak Stojan Jamnikar
  22. BISERNI SIVEC
    Kolekcija prvakov Marjan Ščernjavič
    Prvak Alojz Brenčič
  23. MALI SREBREC
    Kolekcija prvakov Marko Košica
    Prvak Marko Košica
  24. HOLANDEC - črno-bela
    Kolekcija prvakov Peter Podvršnik
    Prvak Zdenka Pogačnik
  25. HOLANDEC - madagaskar-bela
    Kolekcija prvakov Peter Podvršnik
    Prvak Peter Podvršnik
  26. OŽGANEC - črno ožgana
    Kolekcija prvakov Jože Ločniškar
    Prvak Jože Ločniškar
  27. OŽGANEC rjavo ožgana/ modro ožgana
    Kolekcija prvakov /
    Prvak /
  28. PRITLIKAVI OVNAČ - siva
    Kolekcija prvakov Ludvik Smrekar
    Prvak Ludvik Smrekar
  29. PRITLIKAVI OVNAČ -črna/ bela
    Kolekcija prvakov /
    Prvak Katja Ojsteršek
  30. PRITLIKAVI OVNAČ - siamska
    Kolekcija prvakov Jože Stražišnik
    Prvak Jože Stražišnik
  31. HERMELIN
    Kolekcija prvakov Dušan Suhadolnik
    Prvak 1:0 Jernej Švigelj
    Prvak 0:1 DuŠan Suhadolnik
  32. OBARVANI PRITLIKAVEC - siva
    Kolekcija prvakov Venčeslav Vrečko
    Prvak Venčeslav Vrečko
  33. OBARVANI PRITLIKAVEC - havana/ črna
    Kolekcija prvakov /
    Prvak /
  34. OBARVANI PRITLIKAVEC - ruska
    Kolekcija prvakov /
    Prvak 1:0 /
    Prvak 0:1 /
  35. OBARVANI PRITLIKAVEC - črno ožgana / risovec
    Kolekcija prvakov Marjan Ernestl
    Prvak Marjan Ernestl
  36. KASTOR REKS
    Kolekcija prvakov /
    Prvak Ivan Kočivnik
  37. DALMATINSKI REKS - črno-bela / črno-rumeno-bela
    Kolekcija prvakov Ivan Hrastovec
    Prvak Ivan Hrastovec
  38. MODRI REKS / HAVANA REKS / ČRNI REKS
    Kolekcija prvakov /
    Prvak Ivan Janežič
  39. ČINČILA REKS / RISOVEC REKS
    Kolekcija prvakov Renata Flere ErnestlPrvak Renata Flere Ernestl
  40. BELI REKS / KUNA REKS / PRITLIKAVI KASTOR REKS
    Kolekcija prvakov David Matko
    Prvak David Matko
  41. SATIN
    Kolekcija prvakov /
    Prvak Teja Jeraša 

    Združene pasme
  42. SIVI DUNAJČAN /ČRNI DUNAJČAN / BELI DUNAJČAN
    Kolekcija prvakov Dušan Suhadolnik
    Prvak Dušan Suhadolnik
  43. BELI ORJAK / BELORESAVEC / ČRNORESAVEC
    Kolekcija prvakov /
    Prvak Stane Pirc
  44. SEPARATOR / RUS
    Kolekcija prvakov Jože Žulič
    Prvak Jože Žulič
  45. MECKLENBURŠKI LISEC / MALI OVNAČ
    Kolekcija prvakov Miro Mežek
    Prvak Miro Mežek

DRŽAVNA RAZSTAVA CELJE 2007 - kunci

14.DRŽAVNA RAZSTAVA PASEMSKIH MALIH ŽIVALI

Celje 23.11.-25.11.2007

Razstavljenih je bilo 662 kuncev 45 pasem v 64 barvah 107 gojiteljev. 


PRVAKI PASEM:

 

1.

ORJAK

Siva-0:1

96,5 točk

Hrastovec Ivan

Laško

2.

ORJAK

Siva-1:0

96,5 točk

Ofentavšek Janez

Vrhnika

3.

BELI ORJAK

Bela

96 točk

Marin Milan

M.Sobota

4.

ORJAŠKI LISEC

Belo-črna-1:0

96,5 točk

Kralj Vinko

Celje

5.

ORJAŠKI LISEC

Belo-črna

96 točk

Kralj Vinko

Celje

6.

OVNAČ

Siva

97 točk

Ferenčak Rok

Brežice

7.

OVNAČ

Sivo-bela

96 točk

Polc Anton

Maribor

8.

VELIKA ČINČILA

Činčila-1:0

97 točk

Žabkar Marjan

Trbovlje

9.

VELIKA ČINČILA

Činčila-0:1

96,5 točk

Ščap Alojz

Kranj

10.

VEL.SVET.SREBREC

Svetla-1:0

97 točk

Burnik Franjo

Kamnik

11.

VEL.SVET.SREBREC

Svetla-0:1

96 točk

Švigelj Jernej

Vrhnika

12.

MECKLENBURŠKI LISEC

Črno-bela

97 točk

Mežek Miro

Jesenice

13.

VELIKI SREBREC

Črno-srebrna

96,5 točk

Čop Karol

Jesenice

14.

BELI NOVOZELANDEC

Bela-1:0

96,5 točk

Kadiš Ivan

Koroška

15.

BELI NOVOZELANDEC

Bela-0:1

96,5 točk

Kadiš Ivan

Koroška

16.

MODRI DUNAJČAN

Modra-1:0

96,5 točk

Kadiš Ivan

Koroška

17.

MODRI DUNAJČAN

Modra-0:1

96,5 točk

Kadiš Ivan

Koroška

18.

SIVI DUNAJČAN

Siva

96 točk

Rojnik Franc

M.Sobota

19.

BURGUNDEC

Rumeno-rdeča

96,5 točk

Markovič Drago

Novo mesto

20.

KALIFORNIJEC

Belo-črna

96 točk

Rojnik Franc

M.Sobota

21.

BELI DUNAJČAN

Bela

96,5 točk

Šimbera Robert

Jesenice

22.

RDEČI NOVOZELANDEC

Rdeča-1:0

96,5 točk

Gobar Alojz

M.Sobota

23.

RDEČI NOVOZELANDEC

Rdeča-0:1

96,5 točk

Strniša Jure

Trbovlje

24.

TIRINGER

Tirinška-1:0

96 točk

Petauer Jože

Trbovlje

25.

TIRINGER

Tirinška-0:1

96,5 točk

Plajnšek Franc

Ptuj

26.

BELORESAVEC

Črno-bela-0:1

96,5 točk

Kikec Viljem

Odranci

27.

BELORESAVEC

Črno-bela-1:0

97 točk

Kočivnik Ivan

Velenje

28.

ZAJČAR

Kostanjeva

96,5 točk

Dumič Dušan

Beltinci

29.

ALASKA

Črna

96 točk

Gobar Alojz

M.Sobota

30.

HAVANA

Tobačna

96,5 točk

Benetek Mihael

Trbovlje

31.

MALI OVNAČ

Siva

96,5 točk

Pezelj Matjaž

Laško

32.

SEPARATOR

Modrikasta

96,5 točk

Suhadolnik Dušan

Lj.-moste

33.

BREZOVEC

Sivo-bela

96 točk

Klinar Tomaž

Jesenice

34.

BISERNI SIVEC

Modro-siva

96,5 točk

Ščernjavič Tilen

Odranci

35.

MALI SREBREC

Rumeno-sreb.

97 točk

Podvršnik Lucija

Laško

36.

ANGLEŠKI LISEC

Belo-črna

96 točk

Klinar Tomaž

Jesenice

37.

HOLANDEC

Črno-bela-1:0

97 točk

Podvršnik Peter

Laško

38.

HOLANDEC

Črno-bela-0:1

96,5 točk

Podvršnik Peter

Laško

39.

OŽGANEC

Rjavo-ožgana

96 točk

Polc Ksenija

Maribor

40.

RUSKI KUNEC

Belo-črna

96,5 točk

  Serec Franc

  Koroška

41.

PRITLIKAVI OVNAČ

Bela R.O.

97 točk

 Gobar Tilen

  M.Sobota

42.

PRITLIKAVI OVNAČ

Tirinška

96 točk

 Daničič Uroš

  Brežice

43.

PRITLIKAVI OVNAČ

Madag.-bela

96 točk

 Daničič Sara

  Brežice

44.

HERMELIN

Bela M.O.

96,5 točk

 Dvorjak Roman

  Velenje

45.

OBARVANI PRITLIKAVI

Beloresasta

97 točk

 Marin Milan

  M.Sobota

46.

OBARVANI PRITLIKAVI

Ruska

96,5 točk

 Sluga Jože

  Celje

47.

OBARVANI PRITLIKAVI

Siva

96,5 točk

 Kočivnik Jožica

  Velenje

48.

KASTOR REKS

Kostanjeva

96 točk

 Kočivnik Džoni

  Velenje

49.

ČINČILA REKS

Činčila

96,5 točk

 Ernestl Borut

  Laško

50.

DALMATINSKI REKS

Belo-črna

96,5 točk

 Sluga Jože

  Celje

51.

DALMATINSKI REKS

Belo-črno-rum.

96 točk

 Hrastovec Ivan

  Laško

52.

RISOVEC REKS

Platinasta

96,5 točk

 Flere Renata

  Laško

53.

PRITL.KASTOR REKS

Kostanjeva

96 točk

 Čakš Špela

  Laško

54.

ANGORA

Bela

97 točk

 Breznik Jože

  Trbovlje

55.

SATIN

Rdeča

96,5 točk

 Zver Franc

  Odranci

 

  PODPRVAKI PASEM:

 

1.

ORJAK

Siva-0:1

96 točk

Benetek Mihael

Trbovlje

2.

ORJAK

Siva-1:0

96 točk

Zver Tomaž

M.Sobota

 

 KOLEKCIJE PRVAKOV:

 

1.

ORJAK

Siva

383,5točk

Hrastovec Ivan

Laško

2.

BELI ORJAK

Bela

381,5točk

Marin Milan

M.Sobota

3.

OVNAČ

Siva

380,5točk

Polc Anton

Maribor

4.

OVNAČ

Sivo-bela

380,5točk

Polc Anton

Maribor

5.

VELIKI SREBREC

Črno-srebrna

382 točk

Čop Karol

Jesenice

6.

MODRI DUNAJČAN

Modra

383 točk

Kadiš Ivan

Koroška

7.

SIVI DUNAJČAN

Siva

382 točk

Rojnik Franc

M.Sobota

8.

BURGUNDEC

Rum.-rdeča

382,5točk

Jug Franc

Laško

9.

KALIFORNIJEC

Belo-črna

382 točk

Rojnik Franc

M.Sobota

10.

BELI DUNAJČAN

Bela

382,5točk

Šimbera Robert

Jesenice

11.

TIRINGER

Tirinška

382,5točk

Plajnšek Franc

Ptuj

12.

BELORESAVEC

Črno-bela

383 točk

Kočivnik Ivan

Velenje

13.

ALASKA

Črna

382 točk

Ščernjavič Marjan

Odranci

14.

HAVANA

Tobačna

383,5točk

Benetek Mihael

Trbovlje

15.

MALI OVNAČ

Bela

383,5točk

Pezelj Matjaž

Laško

16.

BREZOVEC

Sivo-bela

382,5točk

Klinar Tomaž

Jesenice

17.

MALI SREBREC

Rumen-srebr

382,5točk

Podvršnik Lucija

Laško

18.

ANGLEŠKI LISEC

Belo-črna

380 točk

Klinar Tomaž

Jesenice

19.

HOLANDEC

Madag.-bela

382,5točk

Podvršnik Peter

Laško

20.

RUSKI KUNEC

Belo-črna

380,5točk

Serec Franc

Koroška

21.

HERMELIN

Bela-M.O.

382,5točk

Dvorjak Roman

Velenje

22.

OBARVANI PRITLIKAVI

Ruska

383 točk

Sluga Jože

Celje

23.

OBARVANI PRITLIKAVI

Siva

383 točk

Kočivnik Jožica

Velenje

24.

MODRI REKS

Modra

381 točk

Škoflek Jožef

Velenje

25.

DALMATINSKI REKS

Belo-črna

383 točk

Sluga Jože

Celje

26.

RISOVEC REKS

Platinasta

383 točk

Flere Renata

Laško

27.

ANGORA

Bela

380 točk

Breznik Jože

Trbovlje

28.

SATIN

Rdeča

383,5točk

Jeraša Teja

Lj.-moste

 

 ZLATE KOLEKCIJE PRVAKOV(384 točk ali več):

 

1.

VELIKI SVET.SREBREC

Svetla

384,5točk

Burnik Franjo

Kamnik

2.

PRITLIKAVI OVNAČ

Bela

384,5točk

Gobar Tilen

M.Sobota

3.

PRITLIKAVI OVNAČ

Bela

384,5točk

Pezelj Siniša

Laško

4.

VELIKA ČINČILA

Činčila

384,5točk

Žabkar Marjan

Trbovlje

5.

ČINČILA REKS

Činčila

384 točk

Ernestl Borut

Laško

6.

BELI NOVOZELANDEC

Bela

384 točk

Kadiš Ivan

Koroška

7.

HOLANDEC

Črno-bela

384 točk

Podvršnik Peter

Laško

8.

HOLANDEC

Črno-bela

384 točk

Pogačnik Zdenka

Vrhnika

9.

SEPARATOR

Modrikasta

384 točk

Suhadolnik Dušan

Lj.-moste

Državna razstava 2005 (Gornja Radgona 11. - 13. november 2005)

<h1>Kolekcije prvakov</h1>

 Orjak-siva  384 točk - Benetek Mihael

Ovnač (madagaskar) 381,5t - Trček Franci

Velika činčila 380t – Dvorjak Roman

Veliki svetli srebrec  380t - Jerič Izidor

Modri dunajčan  382t – Kadiš Ivan

Burgundec  381,5t - Hrastovec Ivan

Beli novozelandec  382,5t - Kadiš Ivan

Tribarvni lisec  381,5t – Meterc Andrej

Beloresavec  382,5t – Kočivnik Ivan

Havanec  382t - Benetek Mihael

Alaska  385,5t – Gobar Alojz

Zajčar  380,5t – Jerič Izidor

Mali srebrec (rumena) 384t – Podvršnik Lucija

Angleški lisec  383t – Klinar Tomaž

Pritlikavi ovač (siva)  382,5 – Rojnik Franc

Hermelin M.O.  382t - Račič Bogdan

Obarvani pritlikavec (činčila) 382t – Kancler Zvonko

Obarvani pritlikavec (beloresasta) 382t – Marin Milan

Kastor reks  383t – Jamnikar Mihael

Havana reks  382,5t - Račič Bogdan

Kuna reks-rjava  382,5t - Račič Bogdan

Kuna reks modra  380,5t - Račič Bogdan

Rumeni reks  385,5t - Račič Bogdan

Dalmatinski reks  380,5t – Arsič Blagoje

Činčila reks  382t – Ernestl Borut

Risovec reks 383,5t - Ernestl Borut

Pritlikavi kastor reks  381,5t - Račič Bogdan

Pritlikavi beli reks R.O  380t – Račič Bogdan

Pritlikavi modri reks  380,5t - Račič Bogdan

<h1>Kolekcija podprvakov</h1>

Orjak siva  381,5t – Zver Tomaž

Modri dunajčan  381,5t – Rojnik Franc

 

<h1>Prvak pasme</h1>

Orjak - siva   1:0  97točk - Benetek Mihael

Orjak – siva    0:1  96,5t - Benetek Mihael

Orjak – siva  1:0  96t - Krajnc Ivan

Orjak - siva  0:1  96,5t - Zver Tomaž

Orjak – bela  97t - Marin Milan

Ovnač - siva  97t - Polc Anton

Ovnač - sivo bela  96t - Polc Anton

Ovnač-madagaskar  96t - Trček Franci

Ovnač-modro bela  96t - Horvat Vlado

Velika činčila 96t - Ščap Alojz

Veliki svetli srebrec  96t - Obu Andreja

Sivi dunajčan  96,5t - Rojnik Franc

Modro sivi dunajčan  97t - Kokol Jernej

Rdeči novozalandec  96t - Mežek Mojca

Modri dunajčan 1:0  96,5t - Rojnik Franc

Modri dunajčan 1:0  96t - Ščernjavič Marjan

Modri dunajčan 0:1  96,5t - Šimbera Robert

Modri dunajčan 0:1  96t - Šimbera Robert

Burgundec  96t – Hrastovec Ivan

Beli novozelandec 1:0  96,5t – Kadiš Ivan

Beli novozelandec 0:1  96t – Kadiš Ivan

Tribarvni lisec  96t – Meterc Andrej

Deilenaar  96t - Raščan Ignac

Havanec  96t - Benetek Mihael

Alaska  97t - Jamnikar Klementina

Zajčar  96t - Jerič Izidor

Beloresavec  96,5t - Kočivnik Ivan

Satin  96t - Jeraša Matej

Ožganec (črna) 1:0  96,5t - Pogačnik Miro

Ožganec (črna) 0:1  96,5t - Pogačnik Miro

Mali srebrec  (rumena) 1:0 96,5t - Podvršnik Lucija

Mali srebrec  (rumena) 0:1 96,5t - Podvršnik Lucija

Angleški lisec  96,5t – Tomaž Klinar

Pritlikavi ovnač-tirinški  96t - Ščernjavič Marjan

Pritlikavi ovnač-siva  96t - Rojnik Franc

Hermelin M.O. 0:1  96,5t - Dvorjak Roman

Hermelin M.O 1:0  96t - Račič Bogdan

Obarvani pritlikavec (ruska) 96t – Kočivnik Ivan

Obarvani pritlikavec (činčila) 96,5t - Kancler Zvonko

Obarvani pritlikavec (modra) 96t – Čop Karol

Kastor reks    96,5t - Jamnikar Mihael

Modri reks  96t – Pistotnik Branko

Tribarvni lisec reks  96,5t – Meterc Andrej

Havana reks  96t – Račič Bogdan

Kuna reks-rjava 96,5t - Račič Bogdan

Kuna reks-modra  96t - Račič Bogdan

Rumeni reks  97t – Račič Bogdan

Dalmatinski reks  96,5t – Arsič Blagoje

Činčila reks  96t – Ernestl Borut

Risovec reks  97t - Ernestl Borut

Pritlikavi kastor reks   96,5t - Račič Bogdan

Pritlikavi beli reks R.O  96t - Račič Bogdan

Pritlikavi modri reks  96t - Račič Bogdan

Angora   96t – Breznik Jože

 

Sprememba:  2-12-2011 (11:51)
Uporabnik:

Posamezne strani in grafika so sta avtorsko zaščitene PMejač 1999-2003 All Rights Reserved *primej@primej.com*